Wat zou het leven zijn zonder verwondering – over de natuur, mensen, relaties, blijdschap, verdriet, religie, kunst… Kortom, over heel veel wat het leven tot leven maakt. Het met elkaar delen van die verwondering of de vragen daarover, is de insteek van ons project in stadskerk De Bleek: ‘Over verwondering gesproken’.
Gezamenlijk bekijken we een aflevering van de tv-serie De Verwondering (Annemiek Schrijver) en daarna gaan we met elkaar in gesprek over het thema. Het project staat onder leiding van Ronald van den Houten en Rianne Kobes. Het maximum aantal deelnemers is 20. Aanmelden is daarom nodig en kan per e-mail: rianne.kobes@gmail.com. Om de kosten te drukken is een bijdrage van 5,- euro is erg welkom.
De bijeenkomst is op maandag 10 oktober. De inloop is vanaf 19.45 uur met koffie en thee. De avond duurt van 20.00 tot 22.00 uur. Plaats: Open Oecumenische Gemeente de Bleek, Hofstraat 1 (via zij-ingang) in Almelo. Nadere informatie: Rianne Kobes, 06-20604861.