Anders Dan Anders viering

Delf mijn gezicht op’

Op zondag 11 oktober 2020 hangt de regenboogvlag aan stadskerk De Bleek. Om 10.00 uur begint een viering die in het teken staat van de liefde. En wel zo breed mogelijk. We willen ieder mens een thuis bieden.
Deze zondag wordt ook wel de internationale “coming out day” genoemd. Er wordt met het oog op meer acceptatie van homoseksualiteit, speciaal aandacht gegeven aan dit moment.
Wij willen het uit de kast komen breder trekken en daarom hebben voor het thema ‘Delf mijn gezicht op’ gekozen. Een ‘roze’ viering, niet exclusief gay, maar inclusief voor alle inwoners van Almelo.
De viering is via internet te volgen in beeld en geluid. Voor een directe link verwijzen wij u naar de website www.debleekalmelo.nl    Hier kunt u ook de liturgie downloaden.